Zorunlu Ayrılık

Karar vermek bazen sandığımızdan çok daha zor olabiliyor. Özellikle aldığımız kararlar sevdiğimiz şeylerden uzak kalmamıza neden olduğu zamanlar. Okul derslerini birçok farklı sosyal ve girişimcilik aktivitesi yüzünden boşlamış biri olarak ileriye yönelik bazı planlarım için çok severek çalıştığım ve birlikte olmaktan müthiş bir zevk aldığım çalışma ortamım olan Pozitif TV’deki görevimi bırakmak zorunda kaldım.

Pozitif TV benim için birçok açıdan özel bir yerdi. Keyifli bir çalışma ortamı sunmaları, yeni şeyler öğrenmem için sağladığı fırsatlar, yardım severlikleri ve açık beyinlilikleri ile bana hayatımda unutamayacağım bir deneyim yaşattılar.  Kendilerini sıkı bir şekil de takip etmeye devam ediyor olacağım. Herşey için tekrar buradan TEŞEKKÜR etmek istedim.

  • Can Ateş

    İsteğin dışında bir ayrılık olduğu için biz bunu ayrılık olarak görmüyoruz. Daha öncede söylediğim gibi istediğin zaman kaldığın yerden devam edebilirsin. Derslerini yoluna koyup okulunu bitirdikten sonra seni rahat bırakacağımızı sanma sakın. Bundan sonra da sık sık görüşeceğiz. Kendine iyi bak. 

  • Yorumların için çok teşekkür ediyorum Can abi. Görüşmek üzere..