Growth Marketing Analiz Raporu

Lean Marketing üzerinde şimdiye kadar farklı çalışmalar gerçekleştirdik. Görmüş olduğumuz eksikleri gidereceğini düşünerek gerçekleştirdiğimiz her çalışma bir sonraki eksiği görmemizi sağladı. Bu yazımda bu yılın başında Lean Marketing’te yeni olarak hayata geçirdiğimiz ve önemli bir eksiği gideren yeni servisimiz olan Growth Marketing Analiz Raporundan bahsedeceğim.

bgmax

Büyüme süreci ile ilgili bugün bilgi ve fikir sahibi olmayan kimse yok sanırım. Hepimiz bir şekilde yaptığımız şeyin büyümenin sihirli formülü olduğunu düşünüyoruz. Bir şekilde manipüle ettiğimiz verilerle de güzel hikayelerimizi mutlu mesut paylaşıyoruz.

Bu konuda şimdiye kadar makaleler, e-kitap, workshoplar gerçekleştirerek büyümenin sihirli formülü olmadığını, sihirli fikirler ya da bir sihirbazın bir anda büyüme süreçlerini hızlandıramayacağından bahsetmeye çalıştım.

Growth Hacking İstanbul’da büyümeyi günlük iş süreçlerinin bir parçası haline getirebilmek için işletmelerin büyüme sistemi, büyüme ekibi ve büyümeye el verişli yetenek ve araç setine sahip olması gerektiğinden bahsetmiştim.

Büyüme için çalışmalar yapan fakat yapılan çalışmaların sonucunu alamayan, neden büyüyemediğini merak eden şirketlerin problemleri bu üç temel konu ile ilgili olsa da her şirket kendi özelinde problemin nerede olduğunu daha net olarak görmeye ihtiyaç duyuyor.

Bu noktada growth marketing analiz raporumuz sizin için devreye giriyor. Şirketinizin büyüme sürecindeki problemin nerede olduğunu ortaya çıkarabilmek için şirketinizin öncelikle büyümeyle ilgili yukarıda bahsettiğim büyüme sistemi, büyüme ekibi ve büyümeye el verişli yetenek ile araç setine sahip olma bakımından inceliyoruz.

Sonrasında da büyümenin teknik olan bölümüne bakıp, dijital dünyada AARRR boyunca adım adım yapılan çalışmalarınızı inceliyor, nerede eksikleriniz var, nerede hatalı olan noktalar var çıkartıyoruz. Bulunan hata ve eksikleri çözüm önerileri ile birleştirerek detaylı bir çalışmayı paylaşıyoruz.

Eğer siz de şirketinizin büyüme sürecinden memnun değilseniz ve nereden başlayacağınıza karar veremiyorsanız bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Detayları öğrenmek ve teklif almak için buraya tıklayın.