Growth Hacking İstanbul

2 Kasım Çarşamba günü Lean Marketing ve Userspots olarak growth hacking konusunda ilgililer için Growth Hacking İstanbul‘un ilk etkinliğini  düzenleyeceğiz. Growth Hacking’e Başlangıç sonrasında gerek yaptığım workshoplarda gerekse birebir görüşmelerim ve gelen emaillerde sıklıkla gördüğüm 3 problemi bu eğitim kampında değinmeyi amaçlıyoruz.

Kişisel olarak büyümek isteyen girişimlerle ilgili gördüğüm en büyük problem büyümenin kendiliğinden gelebileceğine olan bir inanç ve büyümek için gerçekten neye ihtiyacı olduğuyla ilgili gerçekçi olmayan bir bakış açısına sahip olmaları. Bu yüzden ilk olarak ben büyüyebilir girişimler tasarlamak için nelere dikkat edilmesi gerektiğini, bir girişimin büyümesinde kilit rol oynayan faktörlerin neler olabileceğini ve girişimcilerin bu rolleri nasıl tasarlaması gerektiğini paylaşmaya çalışacağım.

Sonrasında çok önemli iki konuyu ele alacağız. Userspots’un kurucusu Mustafa Dalcı UX (Kullanıcı deneyimi) ve Growth arasındaki ilişkiden ve büyümek için kullanıcı deneyimini nasıl bir araç olarak kullanılabileceğinden bahsedecek.

Daha sonrasında büyüme ve dönüşüm oranı optimizasyonu uzmanı Enes Karaboğa’da dönüşüm oranı optimizasyonu çalışmalarında nasıl bir süreç izlenmesi gerektiği, nelere dikkat edilmesi gerektiğini bir bütün olarak katılımcılarla paylaşacak.

Eğitim sunumlarından sonra etkinliğimiz birebir görüşmelerle devam edecek. Bu görüşmelerde hem diğer katılımcıların deneyim ve tecrübelerini dinleyebilecek hem de özel sorularınız varsa bunları birebir paylaşabileceksiniz. Growth Hacking İstanbul‘a katılmak için hemen internet sitesini ziyaret edip, ücretsiz olarak kayıt olabilirsiniz.