Growth Hacking İstanbul 2017

Burada uzun süredir bir yazı yazmadığım için kendimi çok kötü hissediyordum. 13 Eylül’de düzenleyeceğimiz Growth Hacking İstanbul etkinliğini bahane edip, blogumu güncellemeye karar verdim. 

Geçen yıl ilk olarak düzenlediğimiz ve katılımcılardan almış olduğumuz geri dönüş ile bize büyük mutluluk yaşatan Growth Hacking İstanbul etkinliğinin bu yıl ikincisini düzenliyoruz. Growth Hacking Studio (bu konuyu sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum ama birazcık daha zaman geçmesi gerekiyor) ve Userspots ile birlikte düzenlediğimiz bu yılki programda odak noktamız dönüşüm optimizasyonu konusu.

growth_hacking_istanbul_2

Dijital varlıklarımızın performansını iyileştirme konusunda en temel çalışmalardan biri olan dönüşüm optimizasyonuna hala yeterki kadar önem ver(e)miyoruz.

Hem teknik ve teorik olarak bu süreç hakkında eksik olan noktaları tamamlamak hem de bu süreci uygulama noktasına geçildiğinde pratikte karşılaşılan problemleri çözümleriyle birlikte katılımcılarımıza sunacağımız bir program organize etmeye çalıştık.

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da etkinlikten beklentimiz katılımcılarımızın program sonrasında işlerine geri döndüklerinde günlük iş operasyonlarında değişiklik yapmasını sağlamak istiyoruz.

Etkinliğimiz ücretsiz. İnternet sitemizden başvuru formuna ulaşıp, doldurabilirsiniz. Program öncesinde sizlerle detaylı bilgileri ayrıca paylaşacağız. Programla ilgili özel olarak sormak istedikleriniz olursa bize merhaba@growthhacking.istanbul mail adresine mail atarak ulaşabilirsiniz.

  • Mete Lift

    Blogunuzu ve Growth Hacking ile ilgili çalışmalarınızı ilgiyle takip ediyorum. Bu sene maalesef katılmak nasip olmadı, umarım seneye daha büyük bir organizasyona katılmak isterim. Bu birlikteliğin belki de en büyük avantajı, insanların buradan aldıkları bilgiyi anında uygulamaya başlayabilmeleri. Tekrar emeği geçen herkese teşekkür ederim.